x

drukuj Jak wykupić usługi


Rejestracja w serwisie

Założenie konta w serwisie pozawala na korzystanie ze strefy serwisu wymagającej logowania, jak również z aplikacji mobilnych.  Rejestracja jest możliwa z poziomu serwisu www.biometeo.pl lub aplikacji mobilnych.

Link do formularza...
Rejestracja w serwisie
Rejestracja w...

Po wypełnieniu formularza użytkownik otrzymuje potwierdzenie rejestracji na maila podanego w formularzu. Dopiero kliknięcie na link aktywacyjny zawarty w mailu powoduje aktywowanie konta.


Logowanie do serwisu
Aby zalogować się do serwisu należy posiadać aktywne konto, wpisać poprawny login i hasło w bloczku logowania i nacisnąć przycisk Zaloguj się. Po zalogowaniu się na stronie użytkownik ma dostęp do pełnej prognozy na mapie graficznej, może też wykupić wszystkie płatne usługi oferowane w serwisie:

  • usługę dostępu do serwisu,
  • usługę powiadomień e-mail,
  • usługę powiadomień SMS,
  • usługę powiadomień mobilnych na aplikacje biometeo.

 

Każdy zalogowany użytkownik ma też dostęp do informacji zapisanych w ramach swojego konta: Dane osobowe, Lista usług, Historia usług, Profil na forum, Subskrypcja.

Logowanie w serwisie
Widok dla użytkownika...
Profil użytkownika

Zakup usług w serwisie
W serwisie biometeo dostępne są 4 płatne usługi, przeznaczone dla użytkowników prywatnych. Poniżej znajduje się tabela obrazująca dostępność poszczególnych usług.

 

  Użytkownik niezalogowany Użytkownik zalogowany
Usługa dostępu do serwisu
Usługa powiadomień e-mail
Usługa powiadomień SMS
Usługa powiadomień mobilnych na aplikacje

 

Usługi dla użytkownika...

Zakup usług dla użytkowników niezalogowanych

Aby przejść do strony na której można zamówić usługi powiadomień e-mail i powiadomień SMS należy kliknąć na banner umieszczony na dole strony głównej.

 

 

 

Zakup usług dla użytkowników zalogowanych

Wszystkie płatne usługi oferowane w serwisie biometeo.pl mogą być zakupione na stronie Lista usług w ramach kategorii Moje konto (dostępnej po zalogowaniu).

 

 

W przypadku, gdy użytkownik ma wykupione już jakieś usługi są one widoczne na tej stronie (obrazuje to screen 3).

Lista usług
Usługi dla użytkownika...
Wykupione usługi

Dodatkowo usługi powiadomień e-mail i powiadomień SMS oraz powiadomień mobilnych na aplikacje mogą być wykupione przez link ze strony głównej:

 

 

Aplikacje mobilne

Usługa powiadomień mobilnych wymaga zainstalowania bezpłatnej aplikacji na telefonie.  Biometeo przygotowało aplikacje na 4 rodzaje urządzeń mobilnych. Są to:

 

Comming soon

 

Po zainstalowaniu aplikacji należy:

  • założyć konto w serwisie - można to zrobić bezpośrednio w aplikacji lub przez stronę www;
  • aktywować konto - aby aktywować konto należy kliknąć na link aktywacyjny zawarty w mailu przesłanym na adres e-mail podany przy rejestracji konta;
  • skonfigurować usługę powiadomień mobilnych dla aplikacji - w tym celu należy zalogować się na konto i wykupić usługę powiadomień mobilnych.

 

Pierwsza usługa powiadomień mobilnych dla aplikacji jest bezpłatna przez 30 dni!!!

 

Dotacje na innowacje Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013, Działanie 8.1
Dostęp do statystyk zaawansowanych po zalogowaniu i opłaceniu abonamentu.